Виробники Lionelo
Модель: LO.BART02
Наявність: Є в наявності
1595 грн.

Біговел Bart - це стильний та вишуканий автомобіль, який забезпечить години чудового задоволення на свіжому повітрі. Конструкція з магнієм та великі можливості регулювання роблять Bart ідеальною підтримкою для всебічного розвитку дитини.


Рама велосипеда виготовлена ​​із спеціального магнієвого сплаву в безшовній технології. Це забезпечує не тільки найвищу стійкість до пошкоджень, але і малу вагу - всього 3 кг. Магнієва рама на 75% легша за сталеву, зберігаючи при цьому високу міцність. Завдяки своїй стійкості до корозії, цей тип матеріалу використовується, серед іншого, в в медичних виробах - тепер його властивості також можуть захищати дітей під час гри. Конструкція корпусу також сприяє зменшенню вібрацій, діючи як природний амортизатор під час руху.


Регульоване сідло та кермо роблять Bart зручним для дітей різної форми тіла, і маленький вершник з нього швидко не виросте. На кермі є накладки проти ковзання, які значно полегшують маневрування, а разом із поворотним замком вони значно зменшують ризик отримання травм.


Рама також має зручне тиснення, яке служить підставкою для ніг, і ручку, яка дозволяє комфортно переносити велосипед. Безкамерні та необслуговувані колеса EVA гарантують належне зчеплення.


Діапазон ваги: ​​до 30 кг

Колеса: піна EVA, 12 ″

Розміри: 39 x 88 x 50-57 см

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.