Виробники Sun Baby (Польша)
Модель: J02.014.1.2 
Наявність: Є в наявності
1740 грн.

Нова версія мотоцикла Molto, тобто Molto Leggero!


Такий же унікальний вигляд та функції, тільки у легшій формі!


Molto 3 в 1, тобто один велосипед у трьох практичних версіях!

Велосипед MOLTO надзвичайно простий у складанні - лише для фіксації сідла потрібно використовувати ключ (входить до комплекту). Інші елементи - кермо, вилка з переднім колесом, педалі та допоміжні колеса - кріпляться клацанням!


MOLTO, або багато функцій

Прикріплені допоміжні колеса дозволяють дитині звикнути до велосипеда та забезпечують легкий старт. Встановлення педалей змушує MOLTO працювати як гібрид триколісного велосипеда та балансу. Від'єднуючи бічні колеса, MOLTO стає традиційним балансиром.


Зручність у будь-якій ситуації

Для складання бічних опорних коліс і педалей не потрібні інструменти. Прикріпіть і від’єднайте їх, коли завгодно - на прогулянці містом, на бульварі чи грунтовій дорозі. Збірка та розбирання - це лише один клік!


Простота складання

Для підготовки велосипеда до їзди не потрібні спеціальні знання щодо конструкції велосипеда. Якщо ви хочете взяти велосипед MOLTO в подорож - розбирання допоміжних коліс, керма, педалей - надзвичайно просто, просто натисніть відповідні кнопки!


Прості рішення

Пінопластові колеса EVA не вимагають накачування та стійкі до проколів. Вони також легші за традиційні гумові колеса. Підшипники ковзання використовуються в маточинах коліс - вони не вимагають ніяких службових заходів і стійкі до дії води.


Безпека

Велосипед MOLTO відповідає стандарту EN71. Sun Baby нагадує вам користуватися шоломом та захисниками під час руху!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.