Виробники Lionelo
Модель: LO-LAUREN
Наявність: Є в наявності

Доступні варіанти

Рюкзак переноска, Lionelo Lauren - зручний та практичний виріб для перенесення дітей. Завдяки спеціальній конструкції вдається знизити навантаження зі спини батька. Формат виробу забезпечує правильне положення дитини, гарантуючи його повну безпеку та захищеність. Рюкзак отримав схвалення фахівців-ортопедів, він дозволяє переносити малюків на стегні, не порушуючи здорове положення хребта. У виробництві використані натуральні матеріали. Добре пропускають повітря. Спинка має вентиляційні опції. Плечові ремені регулюються, забезпечуючи найбільш зручне положення. Передбачено чотири варіанти носіння, серед яких батьки можуть вибрати найбільш зручний.


Lionelo Lauren поєднує в собі рюкзак переноскy для дітей і Хіпсіт. Завдяки спеціальній конструкції Хіпсіт знімає навантаження зі спини і хребта, пропонує зручне і безпечне розташування в ньому дитини. З його допомогою батьки можуть носити своїх дітей на стегні без відхилення і не згинаючи хребет. Тому наш Хіпсіт заслужив визнання десятків лікарів у всьому світі.


Характеристики рюкзака Lionelo Lauren


Натуральні дихаючі матеріали: бавовна і льон

вентильована спинка

4 варіанти носіння

Регульовані плечові ремені

Поясний ремінь в комплекті

Дихаюча спинка, дозволяє відвести піт і надлишок тепла, тим самим не перегріваючи дитину

Хіпсіт забезпечує виключно зручне положення під час прогулянок. Спеціальні широкі ремені і поясний ремінь звільняють хребет батька. Поясний ремінь допомагає рівномірно розподілити вагу дитини навколо стегон, таким чином запобігає травми спини і шиї батьків. Продумані рішення Lionelo Lauren


Захисний капюшон

Допомагає захистити голову вашої дитини від надмірного сонця, вітру чи дощу. Капюшон можна відстебнути від сумки-кенгуру, коли він не потрібен.


Протиковзна вставка на сидінні. Частина де сидить дитина виготовлена ​​із замші, допомагає підтримувати дитину в правильному положенні. Запобігає ковзанню вашого малюка.


4 положення носіння рюкзака і 2 положення на стегні

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Рекомендовані товари