Виробники Lionelo
Модель: LO-TOON
Наявність: Є в наявності

Доступні варіанти

Дитяче ліжко — манеж 2 в 1 Lionelo Toon — це універсальні меблі, які можна використовувати як для відпочинку дитини, так і для ігор. Вам не потрібно купувати два окремі продукти, за ціною одного ви матимете високоякісну дитячу колиску з регулюванням висоти та практичний дитячий манеж. Ліжечко можна приставити до батьківського ліжка завдяки 5-ступеневому регулюванню висоти від підлоги. У комплекті є спеціальні ремені безпеки з поясом, які міцно зафіксують дитяче ліжечко до ліжка батьків без ризику зсуву.

Повітряна сітка забезпечує правильну циркуляцію повітря й дає нагоду спостерігати за дитиною. Ліжечко Lionelo Toon досить просторе, завдяки цьому дитина почувається безпечно та комфортно.

Покриття внутрішньої частини ліжечка виготовлено з м'якого прошитого матеріалу. Колеса ліжка мають регульовану ширину та спеціальну систему блокування. Завдяки їм ліжечко можна вільно та легко переміщати кімнатами Вашого будинку.

Завдяки москітній сітці, ви можете розмістити ліжечко на вулиці та не турбуватися про настирливих комах. Lionelo Toon має прикріплені до боків кишені для зберігання необхідних аксесуарів для догляду за дитиною. Її можна встановити під нахилом. Ця позиція полегшує засинання дитини.

Коли ваш малюк підросте, ліжечко можливо трансформувати в манеж. Манеж має бічний хід на замку, що дає нагоду самостійно входити та виходити старшим дітям. Щоб скористатися манежем, необхідно натягнути бічні стінки, й опустити дно колиски.

Розміри манежу: 92 х 64 х 78 см
Розміри спального місця: 92 х 64 х 36 см
Докладніше: https://rozetka.com.ua/ua/lionelo_5902581654915/p48173614/

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.